חלון כפול

משפץ דירה, בונה בית או נמצא בתהליך שינוי עיצוב פנים המבנה ומחפש אחר החלונות האידיאליים? ההיצע הקיים בשוק הוא רחב ומגוון ולכן סקירה מעמיקה מומלצת לפני ההגעה להחלטה.

מבחר האפשרויות שישנו כיום בכל הקשור לחלונות ותריסים הוא עצום החל ממסגרות החלונות, העיצובים והדגמים דרך החומרים מהם הם עשויים, סוגי הזכוכיות, המידות והגדלים וכלה באיכויות ובמחירים, חשוב שתדע להגדיר לעצמך מה נחוץ לך ובמה אתה חפץ כדי שתוכל למצוא את מה שאתה צריך ורוצה.

למה מתכוונים כאשר מדברים על חלון כפול?

חלון כפול יכול להיות חלון בעל שתי "כנפיים" הנפתח כלפי פנים או כלפי חוץ בעזרת ידיות (לעומת חלון הנע על מסילה ומוסט הצידה לפתיחה ולסגירה), או חלון כפול המכונה גם זיגוג כפול, חלון בעל שתי זגוגיות במקום אחת שמטרתו היא לרוב לספק בידוד נוסף מפני קור, חום ורעש.

אז בין אם אתה חושב על רכישת או החלפת חלונות מסוימים בביתך בחלונות כפולים מהסוג הראשון, חלונות בעלי מפתח כפול הנפתחים לשני צדדים ובין אם אתה מתעניין בתכונותיהם ויתרונותיהם של חלונות בעלי זיגוג כפול זה המקום לקבל בו מידע וייעוץ בכל הנוגע לחלונות ותריסים, לבית ולבית העסק.

רוצה לחסוך זמן אך עם זאת לערוך הכרות עם הפתרונות המתקדמים ועם העוסקים בתחום? לזכות להצעות מחיר אטרקטיביות ולהטבות? הצטרף אל מקבלי השירות באתר שלבים – פורטל החלונות והתריסים של ישראל, זו הדרך הקלה והבטוחה וזה לגמרי בחינם.